Мiжнародний екзаменацiйний центр

Старт курсу First Certificate in Teaching Business English від Dinternal Education

Роботодавця вже не здивувати високим рівнем загальної англійської. Все більше міжнародних компаній та організацій вимагають від кандидатів володіння професійною англійською. Найпопулярніший з її напрямів – бізнес англійська. При такому шаленому попиті на вивчення ділової англійської, відчувається гостра нестача кваліфікованих викладачів.

У лютому у Києві та Львові стартує курс First Certificate in Teaching Business English від Dinternal Education, International Language Assessment Centre у партнерстві з Pearson, який закінчується міжнародним іспитом FTBE. Міжнародний сертифікат FTBE надає право викладати бізнес англійську.

Лекторами курсу будуть Філіп Ворвік та Деніел Брумфілд. Філіп – досвідчений тренер з бізнес англійської, координатор освітніх проектів у Грузії та Британії. Деніел викладає бізнес англійську та тренує викладачів за цим напрямом. Він працював в у Британії. Франції та Італії.

FTBE курс складатиметься із 40-ка навчальних годин, з яких 30 - лекції та практична робота в класі, 10 - домашні завдання (читання та дослідження) та підготовку до іспиту під наставництвом тренера. Учасники познайомляться з такими навчальними блоками: особливості планування уроку бізнес англійської, оцінювання досягнень, підготовка до іспиту, бізнес граматика і лексика, як знайти і використовувати автентичні ресурси тощо. Під час кожної навчальної сесії учасники розглянуть такі аспекти викладання: знання бізнес тем, навички бізнес спілкування та відповідні методологія і матеріали для роботи зі студентами.

Детальна інформація про дати, програму та ціни курсу доступна за посиланням: http://ilac.com.ua/FTBE2019


28.11.2018220
 

вам також буде цікаво