Pearson Test of English General/Pearson English International Certificate
Мiжнародний екзаменацiйний центр

Pearson Test of English General/Pearson English International Certificate

Pearson Test of English General/Pearson English International Certificate дозволяє кандидатам продемонструвати знання з англійської мови у відповідності до рівнів Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. Звідси, іспит також має 6 рівнів:

Рiвень комунiкацiї Загальноєвропейська система (CEFR) Pearson Test of English
Foundation A1 Level A1
Elementary А2 Level 1
Intermediate В1 Level 2
Upper Intermediate В2 Level 3
Advanced С1 Level 4
Proficient С2 Level 5

Для того, щоб скласти іспит Pearson Test of English General/Pearson English International Certificate та отримати сертифікати необхідно набрати 50% правильних відповідей. Cпочатку, за результатами іспиту присвоюються бали, які потім переводяться у відсотки. В залежності від набраних відсотків, результати іспиту поділяються на три види:

Від рівня Level A1 до рівня Level 4

Склав (pass): 50 – 59 % правильних відповідей
Склав добре (pass with merit): 60 – 69 % правильних відповідей
Склав з відзнакою (pass with distinction): 70% та вище правильних відповідей

Level 5

Складено (pass): 60 - 69% правильних відповідей
Склав добре (pass with merit): 70 – 79 % правильних відповідей
Склав з відзнакою (pass with distinction): 80% та вище правильних відповідей

Іспит Pearson Test of English Young Learners має варіативний прохідний відсоток, тобто Pass (склав) залежить від складності завдань екзаменаційної сесії. У цьому іспиті відсотки, які стосуються Merit або Distinction, також варіюються. Для того, щоб отримати сертифікат, потрібно мати результат, в якому зазначено Pass, Merit або Distinction, що позначаються зірочками на самому сертифікаті (3, 4 або 5 зірочок відповідно). Якщо на сертифікаті вказано 2 зірочки, кандидат отримує сертифікат участі в іспиті.

Іспит LCCI EfB – міжнародні іспити Лондонської торгової палати , які на основі практичних завдань оцінюють вміння застосувати знання бізнес англійської мови у сфері ділової комунікації. Існують такі рівні складності вищезазначеного іспиту: EFB Preliminary, EFB level 1, EFB level 2, EFB level 3, EFB level 4. Кандидат отримує сертифікат, якщо набирає 50% правильних відповідей.


2020-11-04731
 

вам також буде цікаво