Дводенний тренінг для викладачів
Мiжнародний екзаменацiйний центр

Дводенний тренінг для викладачів

12-13 квітня Міжнародний екзаменаційний центр ILAC провів дводенний тренінг для викладачів, бажаючих стати офіційними екзаменаторами іспитів Pearson Test of English. Тренери заходу, Анна Тимофієва та Наталія Савченко, розповіли про організацію, проведення та оцінювання PTE Young Learners і PTE General.

Головна мета тренінгу - навчити потенційних екзаменаторів  проводити та екзаменувати PTE Young Learners та проводити PTE General. Учасниками заходу стали партнери з центрів тестування PTE, акредитованих та потенційних центрів підготовки до іспитів PTE з усієї України (Миколаїв, Одеса, Рівне, Дніпро, Чернігів, Умань, Ніжин, Івано-Франківськ, Київ, Суми, Тараща, Житомир, Харків, Чернівці).

У перший день тренінгу основна увага була приділена іспиту PTE Young Learners: формату, критеріям оцінювання, відмінностям у рівнях, ресурсам для підготовки. Також учасники попрацювали практично – розглянули принципи проведення усної частини іспиту на основі реальних ситуацій.

У другий день учасники та тренери зосередились на іспиті PTE General. Викладачі дізнались про структуру, вимоги та ресурси з підготовки. На відміну від чотирирівневої системи рівнів у PTE Young Learners, PTE General оснований на міжнародний шкалі CEFR, з особливостями якої тренери познайомили учасників.

Важливо, що екзаменатор не здатен вплинути на знання кандидата чи результат іспиту. Та все ж його роль надзвичайно важлива, адже правильне проведення іспиту та створення доброзичливої атмосфери позбавляє кандидатів стресу та дозволяє продемонструвати якнайкращий результат.

Дякуємо усім за активну участь та бажаємо плідної роботи у ролі екзаменаторів. Окрема подяка Національній бібліотеці імені Ярослава Мудрого за гостинність та комфортні умови для проведення тренінгу.

Фото із тренінгу за посиланнями: 12 квітня   13 квітня

 
 

10.05.2019578
 

вам також буде цікаво